Dom na sprzedaż, Leżajsk, podkarpackie

Szukasz domu w lokalizacji, która gwarantuje szybki dostęp do miasta? Zależy Ci, aby po powrocie do domu móc cieszyć się ciszą i spokojem?
Patrzysz w przyszłość i chcesz otaczać się jakością, bo wiesz, że kupno domu jest decyzją na lata?
Inwestycja składa się z osiedla domów jednorodzinnych, wykonywanych z najwyższej jakości energooszczędnych komponentów gwarantujących solidność, funkcjonalność oraz niskie koszta eksploatacyjne.
Do sprzedaży nowoczesny dom piętrowy, na nowo powstającym osiedlu w pobliżu miasta Leżajsk ( 1,7 km do ścisłego centrum ).

Dom wybudowany według projektu „Radosław” o powierzchni
141 m2, położony jest na 9,2 a działce.
Budynek wykonany został z pustaka ceramicznego, posiadającego doskonałe właściwości termiczne oraz akustyczne. Pokryty blacho- dachówką mającą te same właściwości oraz wytrzymałość na uszkodzenia i odbarwienia.
System ocieplenia ścian składa się z warstwy styropianu, wraz z elewacją.
Ocieplenie poddasza z kolei, wykonane zostało wełną mineralną.
Parter otwiera się na wiatrołap o pow. 5,4 m2, z którego przechodząc dalej znajduje się salon połączony z jadalnią o pow. 31,2 m2, otwarta kuchnia o pow. 8,0 m2 oraz gabinet o pow. 10,9m2. Na parterze tego funkcjonalnego domu jest również, kotłownia o pow. 6,2 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 2,3 m2.
Piętro tego wspaniałego architektoniczne domu składa się z pokoju rekreacyjnego o pow. 13,7 m2, komunikacji o pow. 2,14 m2 prowadzącej do głównej sypialni o pow. 13,32 m2 połączonej z łazienką o pow. 2,67 m2. W pozostałej części kondygnacji znajdują się drugi pokój o pow. 14,37 m2 i oraz druga łazienka o pow. 5,35 m2.
Przy budynku znajduje się garaż jedno-stanowiskowy
Dom posiada instalacje elektryczną, wodną.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i ciche okolicy w zabudowie domów jednorodzinnych.
Zainteresowała Cię moja oferta?
Nie czekaj zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości.
Nie pobieramy prowizji od kupujących.
Damian Tokarz – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam.